YURDUMUZ HERHANGİ BİR VAKIF VEYA

CEMİYETE BAĞLI DEĞİLDİR

 • Her Odada PLAYSTATİON 3

  Her Odada PLAYSTATİON 3

  Yurdumuzda her odada sizlere ücretsiz olarak sunulan PLAYSTATİON 3 bulunmaktadır. Kuzey Rezidans'ın bu hizmeti Kayseri'de ilk ve tek olarak Kuzey Rezidans öğrencilerine sunulmaktadır.

 • Her Odada DİGİTURK + LİG TV Keyfi

  Her Odada DİGİTURK + LİG TV Keyfi

  Yurdumuzda her odada sizlere ücretsiz olarak sunulan DIGITURK ve LİG TV bulunmaktadır. Kuzey Rezidans'ın bu hizmeti Kayseri'de ilk ve tek olarak Kuzey Rezidans öğrencilerine sunulmaktadır.

 • Yatak Odalarından Bağımsız Yaşam Odaları

  Yatak Odalarından Bağımsız Yaşam Odaları

  Yatak odalarından bağımsız olarak oturma odası şeklinde koltuk, masa, tv, playstation3, dıgıturk, buzdolabı gibi birçok hizmet ağı bulunmaktadır. Sıkıldığınız vakit kendi odanızın içerisinde bulunan bu bölüme geçerek dinlenebileceksiniz.

 • Günde 10 Kez Üniversiteye Ücretsiz Servis

  Günde 10 Kez Üniversiteye Ücretsiz Servis

  Yurdumuzdan Erciyes Üniversitesi'ne ve üniversiteden yurda dönüşte belirlenen saat aralıklarında günde 10 kez ücretsiz taşıma hizmeti vermekteyiz.

 • Her Odada 82 Ekran Plazma Tv

  Her Odada 82 Ekran Plazma Tv

  Yurdumuzda her odada sizlere ücretsiz olarak sunulan 82 EKRAN PLAZMA TV bulunmaktadır. Kuzey Rezidans'ın bu hizmeti Kayseri'de ilk ve tek olarak Kuzey Rezidans öğrencilerine sunulmaktadır.

 • Her Odada Mini Buzdolabı

  Her Odada Mini Buzdolabı

  Yurdumuzda her odada sizlere ücretsiz olarak sunulan mini buzdolabı bulunmaktadır. Kayseri'deki yurtların çoğunluğunda bulunmayan bu ücretsiz hizmetimiz yine Kuzey Rezidans farkıyla ilk kez hizmette.

 • Her Odada Özel Elbise Dolabı

  Her Odada Özel Elbise Dolabı

  Yurdumuzda her odada sizlere ücretsiz olarak sunulan özel elbise dolapları bulunmaktadır. Özel elbise dolaplarımız sayesinde kıyafetlerinizi veya diğer eşyalarınızı düzenlice yerleştirebilecek ve kilitleyerek güvende tutabileceksiniz.

 • Sınırsız İnternet Hizmeti

  Sınırsız İnternet Hizmeti

  Dünyaya açılan penceremiz olan internet, rezidansımızın her yerinde ücretsizdir. Kablosuz ve 7/24 erişebileceğiniz WİFİ ağı yurdun tüm alanlarında yüksek çekim gücüyle hizmetinizdedir.

 • Ücretsiz Sabah Kahvaltısı (AÇIK BÜFE) ve Akşam Yemeği

  Ücretsiz Sabah Kahvaltısı (AÇIK BÜFE) ve Akşam Yemeği

  Yurdumuzda sabah kahvaltıları açık büfe şeklinde ve diğer yurtlarda ücrete tabi olan 3 çeşit zengin yemek çeşidi olan akşam yemeği şeklinde öğrencilerimize ücretsiz sunulmaktadır. 

 • 24 Saat Çamaşır Yıkama ve Ütü Hizmeti

  24 Saat Çamaşır Yıkama ve Ütü Hizmeti

  7/24 çamaşır yıkama ve ütü hizmetini öğrencilerimize ücretsiz olarak sunmaktayız. Dilediğiniz vakit çamaşır ve ütü odasında ihtiyacınızı Kuzey Rezidans aracılığıyla giderebilmenin keyfini yaşayacaksınız.

 • Ücretsiz Oda Temizliği ve Çöp Toplama

  Ücretsiz Oda Temizliği ve Çöp Toplama

  Düzenli olmak üzere ücretsiz oda temizliği ve çöp toplama hizmetimiz öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur.

 • 7/24 Kayıt Yapan Kamera Sistemi

  7/24 Kayıt Yapan Kamera Sistemi

  Öğrenci Yurtları'nın giriş ve çevre güvenliği için, kameralı güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca özel bir güvenlik şirketi ile anlaşmalı olan yurtlarımızda, gece ve gündüz güven içinde kalabilirsiniz.

 • Giriş Çıkışlarda Parmak İzi Güvenlik Sistemi

  Giriş Çıkışlarda Parmak İzi Güvenlik Sistemi

  Giriş ve çıkışlarda yurt girişinde bulunan parmak izine dayalı güvenlik sistemimiz sayesinde yurda kayıtlı olmayan yabancı kişilerin girmesi engellenmiştir. 

 • Yangın Alarm ve Söndürme Sistemleri

  Yangın Alarm ve Söndürme Sistemleri

  Öğrenci Yurtlarının binaları yetkili kuruluşlardan alınmış depreme dayanıklılık raporları ile İtfaiye Müdürlüklerinden alınmış Yangın yönetmeliğine Uygunluk raporlarına sahiptir.

 • Spor Aktiviteleri İçin Tam Teşekküllü Bir Spor Salonu - Fitness

  Spor Aktiviteleri İçin Tam Teşekküllü Bir Spor Salonu - Fitness

  Yurdumuzda bulunan tam teşekküllü spor salonumuzda çeşitli spor aletlerimiz bulunmaktadır. Böylelikle istediğiniz anda spor salonumuza inerek ücretsiz olarak spor yapma ayrıcalığını tadacaksınız.

 • Öğrencilerin Tüm İhtiyaçlarını Karşılayabileceği Kantin Hizmeti

  Öğrencilerin Tüm İhtiyaçlarını Karşılayabileceği Kantin Hizmeti

  Öğrencilerimizin bütün ihtiyacını karşılayabileceği kantinimiz bulunmaktadır. Kantinin bir bölümü teras, diğer bölümü ise kapalı bölüm şeklindedir. İstediğiniz an açık hava keyfinde çay içebilecek ve olumsuz hava şartlarında kapalı bölümde devam edebileceksiniz.

 • Sene İçerisinde Özel Gezi ve Aktiviteler

  Sene İçerisinde Özel Gezi ve Aktiviteler

  Öğrencilerimizin motivasyonunu yükseltmek amacıyla sene içerisinde bazı gezi etkinlikleri ve özel aktiviteler düzenlemekteyiz. Yüksek ders temposu ve sınavlar sonrası düzenleyeceğimiz her etkinliğin motivasyonunuzu yükseltmeye iyi geleceğinden eminiz.

 • Halı Saha Turnuvaları

  Halı Saha Turnuvaları

  Öğrenci Yurtlarının binaları yetkili kuruluşlardan alınmış depreme dayanıklılık raporları ile İtfaiye Müdürlüklerinden alınmış Yangın yönetmeliğine Uygunluk raporlarına sahiptir.